نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی حسام مزینانی و همسرش + داستان زندگی

تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد. منظور در نقش حسام‌الدین چلبی، همنشین و شاگرد مولانا ایفای نقش خواهد کرد.

شهاب حسینی، پارسا پیروز فر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم سایر بازیگران «مست عشق» هستند.
تهیه کننده این فیلم مهران برومند است
تصویر حسام الدین دولت آبادی که در زمان شاه نماینده مردم در مجلس و زمانی شهردار تهران بوده را به همراه تعدادی فایل خاطرات ایشون براتون میگذارم.اینکار دلیلی بر تایید ویا عدم تایید ایشون از سوی این وبلاگ نیست و فقط جهت ایجاد منبع می باشد.

۱نوشته های حسام الدین دولت آبادی1 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۲
نوشته های حسام الدین دولت آبادی۳ 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۴
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۵
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۶
نوش
هتل آپارتمان حسام مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت خوب مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم
مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله کمی که تا حرم
مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان حسام مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه تخته , آپارتمان یک خوابه
چهارتخته و آپارتمان یک خوابه پنج تخته می باشد مجموعا داری چهار طبقه
نوساز با ظرفیت 56 نفر
و
با امکانا
خود حسام الدین مطهری در یکی از دستینه (Handbook) های سه گانه‌اش که در مورد کتاب و کتابخوانی اند، می نویسد که کتاب بالذاته مقدس نیست. صِرف چند برگِ صحافی شده داخل یک جلدی هیچ قداستی نمی تواند به کتاب دهد.
در نمایشگاه کتاب اخیر اولین غرفه ای که خارج از الفبا سراغش رفتم غرفه نشر «اسم» بود و اولین کتابم آخرین کتاب حسام بود. پسران سالخورده که در آخرین باری که موقع حضورش در دانشگاه دیده بودمش گفته بود که درگیر ممیزی است و در زمانی نامعلوم فرایند تمام خ
گفتا من آن ترنجم داستان زندگی مولاناست، از منظر و زبان حسام الدین چلبی که از مریدان خاص مولانا بوده و در سالهای پایانی زندگی وی، به عنوان خلیفه انتخاب می شود.کتاب تالیف محمد قاسم زاده است و انتشارات روزبهان که همان انتشارات نادرابراهیمی است، آنرا چاپ کرده.نثر کتاب روان و خواناست...از پله پله تا ملاقات خدای عبدالحسین زرین کوب، روان تر است. قاسم زاده صرفا به داستان پرداخته و سعی کرده مانند زرین کوب، از ارائه تحلیل و نظریات ادبی دور بماند. در ک
هتل آپارتمان حسام مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان امام رضا 9 با فاصله حدود 9 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان حسام برای اقامت در مشهد مقدس
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز

بیوگرافی حسام مزینانی

حسام مزینانی متولد 17 تیر 1372 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد، از رادیو وارد سازمان شد و حالا مجری و بتازگی وارد عرصه بازیگری شده است

ورود به رادیو
در سال 1391 وقتی 19 ساله بود وارد سازمان صدا و سیما شد و کارش را از رادیو شبکه جوان شروع کرد و دو سال بعد در سال 93 مجری زنده برنامه ورزشی خط پایان شد
شروع با تلویزیون
بعد از 4 سال تجربه رادیویی در سال 94 با اجرای ب
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
خلاصه داستان:
داستان از آن قرار است که لیدا به همراه همسرش به یک مهمانی دعوت می شوند. کیوان دوست این دو نفر،
با فرد جدیدی به اسم رها آشنا می شود و او را هم به مهمانی می آورد. این
چهار نفر در راه بازگشت به منزل با یک چیز یا کسی تصادف  می کنند و فرا
ادامه مطلب
همیشه تلخ می ­نوشم : داستان زنانی با شخصیت و هویت سطح پایین
همیشه تلخ می­ نوشم ، مائده فلاح، رمان تلگرامی

نسل امروز، متفاوت است.خودشان می­ گویند که ما اهل دردیم. یعنی دوست
داریم رنج بکشیم، اما راست نمی ­گویند. چون وقتی این حرف را می ­زنند و تو
نگاهشان می­ کنی، در چشم­ هایشان اشک شوق نیست، اشک بی­چارگی است.

رمان­ های اینترنتی  نقش بزرگی در الگوسازی ایفا می­ کند. به قول بچه­
ها، وقتی در رمان می ­خوانیم که دختری کتک می­ خورد یا فحش می­ شنود و
دانلود آهنگ جدید حسام الماسی و حامد آرین به نام تنهام نذار
متن آهنگ جدید تنهام نذار - حسام الماسی و حامد آرین
Скачать новую песнюHesam Almasi and Hamed Aryaan Tanham Nazar
Текст песни Tanham Nazar Hesam Almasi and Hamed Aryaan
رفتی اما بدون خوب میدونم دل تو هم پیشم گیرهВы ушли, но я вас плохо знаю
میایی وقتی که من دیگه نیستم واسه برگشت خیلی دیرهВы приходите слишком поздно, когда меня больше нет
چشمات همه چیمه زندگیمه وقتی میگی دوست دارم

ادامه مطلب
آدرس : مشهد , خیابان امام رضا , امام رضا 9 ,نبش کوچه اول
فاصله تا ورودی حرم مطهر :9 دقیقه پیاده
هتل حسام مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان امام رضا 9 با فاصله حدود 9 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ا
یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!
در هفده سالگی عاشق پسری شده بودم که تاکنون در زندگی‌ام ندیده بودم‌اش! من فراتر از عشق در یک نگاه عمل کرده و به درجه‌ای از مهارت رسیده که به عشق بدون نگاه دست یافته بودم! اگر از کم و کیف این عشق بپرسید همینقدر می‌گویم که با حسام در چتروم آشنا شده بودم. پس از سه ماه چت‌های شبانه‌روزی بالأخره اولین ملاقاتمان در پارک پرواز تهران رقم خورد. سه سال از آن ملاقات گذشت و هر روز بیشتر از دیروز دل‌بسته حسام می‌شدم.حالا که این متن را می‌خوانید بالای سی
می‌گن نویسنده‌ها عاشق اینن که توی کتاب‌هاشون یکی از شخصیت‌ها رو بُکُشَن تا داستان‌شون جذاب بشه، تا تعلیق رو قاتی داستان کنن. اما من مطمئنم #حامد_اسماعیلیون که نویسنده‌ی بزرگی هم هست و داستان‌هاش و کتاب‌هاش جذابه و قشنگ و دلنشین، با سقوط هواپیما و مرگ دختر و همسرش، لعنتی‌ترین تعلیقِ داستانی قاتی زندگیش شده، تعلیقی که اصلا قشنگ نیست، نه قشنگه نه داستان رو جذاب می‌‌کنه نه به دل می‌شینه. تسلیت، همین.

سانحه ی سقوط هواپیمای ایران-اوکرا
شادمهر عقیلی خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. شادمهر که در 17 سال پیش بزرگترین مهاجرت تاریخ موسیقی ایران را رقم زد. وی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد.
این خواننده محبوب و مشهور ایرانی الاصل اینبار با خالکوبی روی دستش مورد توجه همه قرار گرفت در ادامه این بخش جالب از دنیای هنرمندان وبسایت ناز وب متن و ترجمه خالکوبی یا ت
بزارین یه اعترافی کنم 
یکی از بلاگر ها اسمش گندم هست 
داخل پستها از همسرش جو می گفت
منم فکر می کردم جو یه اسم خارجیه همسرش اهل ایران نیست 
تا اینکه بعد یه مدت از روی پروفایل  همسرش که بلاگر شد فهمیدم همون جوی هست که کشاورزها می کارن 
+به گندم و جو برنخوره (این اسامی قشنگه )
من فقط اعتراف خودمو گفتم :)

رزومه استاد دکتر حسام ترکمنتخصص : دانش آموخته حقوق خصوصی-دانش آموخته حقوق خصوصی-استاد دانشگاه آزاد اسلامشهر-مدرس با سابقه دروس حقوق مدنی و آیین دادرسی مدنیمقالات:-رابطه خریدار جاهل با بایع فضولی با نگرشی در فقه عامه و امامیه-تحلیل فقهی حقوقی شرط فاسخ و شرایط آنmehrpouyan_gorgan@

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
تصور کنید،  مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم  برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند. به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را
حسام حسین‌زاده
انگار اسم کوچک معلم‌ها همیشه در مدرسه چالش‌برانگیز است. آن زمان که ما دانش‌آموز بودیم تنها در خفا می‌توانستیم اسامی کوچکشان را بر زبان بیاوریم اما حالا همه‌چیز فرق کرده است. البته این تفاوت برای همۀ مدارس نیست، هنوز هم در مدارس محلۀ ما و بسیاری از مدارس دولتی دیگر احتمالاً آوردن اسم کوچک معلم‌ها تبعات گران‌باری به‌دنبال خواهد داشت.
من هیچ‌وقت حساسیتی روی این ماجرا نداشته و ندارم، به خاطر همین همیشه جلسۀ اولی که وارد ه
عمیق ترین و با احساس ترین فیلمی که دیدم . ترکیبی از عشق ، جاودانگی ، مرگ . میتونم بگم یکی از فلسفی ترین فیلمی بود که واقعا به دلم نشست. دارن آرنوفسکی کارگردانشه و احتمالا هم با فیلم بی نظیر "مرثیه ای برای یک رویا " اون رو میشناسین . الان به مورد علاقه ترین کاگردان برای من تبدیل شد.
این فیلم از سه داستان موازی شکیل شده ، یک پزشک محقق که همسرش بیماره و درحال جست و جو برای درمانه و در این حال همسرش یک کتابی رو داره درباره جنگجویی مینویسه که این میشه د
روزی مرد خسیسی که تمام عمرش را صرف مال اندوزی کرده بود و پول و دارایی زیادی جمع کرده بود قبل از مرگ به زنش گفت: من می خواهم تمامی اموالم را به آن دنیا ببرم. او از زنش قول گرفت که تمامی پول هایش را به همراهش در تابوت دفن کند. زن نیز قول داد که چنین کند. چند روز بعد مرد خسیس دار فانی را وداع کرد. وقتی ماموران کفن و دفن مراسم مخصوص را بجا آوردند و می خواستند تابوت مرد را ببندند و آن را در قبر بگذارند، ناگهان همسرش گفت: صبر کنید. من باید به وصیت شوهر مرح
کتاب مردی به نام اوهفردریک بکمنمترجم: فاطمه عزتی سوران

این کتاب که در سال ۲۰۱۲ انتشار یافت، اولین رمان بکمن است.در زمان انتشار مورد استقبال قرار گرفت و هنوز همدر زمره پُرفروش ترین کتاب های جهان به حساب می آید.رمان مردی به نام اوه تاکنون به ۳۰ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است."هانس هولم" بر اساس رمان مردی به نام اوه فیلمی ساختکه در سال ۲۰۱۶ در آمریکا به اکران سینما درآمد. رمان مردی به نام اوه چهار فصل داردو هر فصل با یک عنوان آغاز می شود. داستا
آنتونی ۴۰ ساله بود که دکترها به وی گفتند، یک سال دیگر بیشتر زنده نیست؛ زیرا توموری در مغز خود دارد. وی بیشتر از خود نگران همسرش بود که پس از وی چیزی برای وی باقی نمی گذاشت. آنتونی قبل از این هرگز نویسنده حرفه ای نبود، اما در درون خود میل و کششی به داستان نویسی حس می کرد و می دانست که استعداد بالقوه ای در وی وجود دارد. بنابر این تنها برای باقی گذاشتن حق الامتیاز نشر برای همسرش پشت میز تحریر نشست و شروع به تایپ کرد. او حتی مطمئن نبود که آیا ناشری حا
مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوایی اش کم شده است…به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه با او درمیان گذارد. به این خاطر نزد دکتر خانوادگی شان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت.
دکتر گفت: برای اینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان ناشنوایی همسرت چقدر است، آزمایش ساده ای وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو.ابتدا در فاصله ۴ متری او بایست و با صدای معمولی، مطلبی را به او بگو. اگر نشنید،
جلال‌آل‌احمدِ #زن_زیادی رو خوب می فهمم. این داستان روایت دختری هستش که به سختی بزرگ شده و به زور ازدواج کرده، اما گیر یه مرد نامرد افتاده و بعد از ۳۴ سال که خونه ی پدرش بوده، ۴۰ روز رفته خونه ی همسرش و کارشون بالا گرفته و دعوا شده و حالا برگشته خونه ی پدر و نشسته کنار حوض و داره با خودش صحبت می کنه. و حس می کنه تمام لوازم خونه دارن بدبختی هاش رو به رخش می کشن..تنهایی این دختر با ازدواج بیشتر می شه، تا بوده توی یک خانواده ی سنتی زندگی کرده و خشکی و
سریال کره ای Voice 2017نام ها: صدامحصول: 2016 کره جنوبی از شبکه OCNژانر: هیجان انگیز | جناییتاریخ پخش: 25دی1395 – 14Jan2016قسمت ها: 16 شنبه و یکشنبه هاوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Jang Hyuk – Lee Ha Na
خلاصه داستان:مو جین هیوک (جانگ هیوک) یه کاراگاه محبوبه که پرونده های مهمی رو حل کرده. اما بعد از اینکه همسرش توسط یک قاتل سریالی به قتل میرسه زندگیش ازین رو به اون رو میشه. او ازینکه نتونسته از همسرش محافظت کنه احساس گناه میکنه و به صورت مخفیانه به دنبال قاتل میگرده …
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
مرد هدیه ای که چند لحظه پیش از خانمی گرفته بود را محکم به سینه اش چسبانیده بود و طول خیابان را طی می کرد. به فکرش افتاد، این یادگاری را برای همیشه نگهداری کند. ولی از حواس پرتی و شلختگی خودش می ترسید. توی مسیر همش به این فکر می کرد که چگونه از این هدیه ارزشمند مراقبت کند. فکری به ذهنش رسید. وارد خانه که شد هدیه را جلوی سینه اش گرفت و گفت: (تقدیم به همسر عزیزم) همسرش تا آخر عمر، آن هدیه را مثل تکه ای از بدن خودش مواظبت می کرد.
اگر مردی به همسرش نسبت #زنا دهد نه تنها برای همیشه به هم #حرام میشوند، بلکه از یکدیگر #ارث هم نمی برند.نسبت دادن #جرم مذکور که به آن لعان میگویند با قسم های ویژه ای در نزد قاضی محقق میشود و پس از انجام این مراسم است که زن به مرد حرام ابدی و مانع ارث بردن از یکدیگر میشود.
مولانا محمد بن حسام‌الدین حسن بن شمس‌الدین محمد خوسفی شناخته شده به اِبنِ حِسام شاعر ایرانی زاده شده به سال ۷۸۲ یا ۷۸۳ هجری در روستای خوسف در منطقه قُهستان و در گذشته به سال ۸۷۵ هجری است. خاندان او تا نُه پشت اهل فضل و علم و ارشاد بوده‌اند؛ و نیای او شمس‌الدین زاهد، به پارسایی و عبادت معروف بوده‌است. وی به گفته دولتشاه سمرقندی «از دهقنت نان حلال حاصل کردی و گاو بستی و صباح که به صحرا رفتی تا شام اشعار خود را بر دسته‌بیل نوشتی». آرامگاه وی د
نسیپ ممیلی (Necip Memili) متولد 27 مه 1980 میلادی در شهر آدانا کشور ترکیه می باشد. وی فارق التحصیل رشته تئاتر و بازیگری از دانشگاه چوکوروا آدانا است.
او در سریال عمارت سراب هم در کنار اوزگو نامال ایفای نقش کرد.
نسیپ ممیلی (Necip Memili ) با بازی موفقش در سریال دیلا خانم (Dila Hanim) در نقش آذر بارزاوغلو محصول سال 2012 و در سال جدید 2015 در سریال قیمت یا BEDEL در نقش ودات نقش آفرینی کرده است.
نسیپ در سریال شخصیت و در سریال قرص ماه در نقش هاکان ایفای نقش کرده است.
عکس های نسی

بیوگرافی آزیتا ترکاشوند و همسرش
آزیتا ترکاشوند متولد 30 خردادماه 1359 در بروجرد، بازیگر اسـت پدرش نظامی اسـت و ۵ خواهر و ۵ برادر دارد! یکی از برادرانش مدتی پیش درگذشت. آزیتا ترکاشوند سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد هم میباشد.
آزیتا ترکاشوند فارغ‌التحصیل لیسانس رشته ادبیات پارسی اسـت دوره های بازیگری را در اموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی پور و رویا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتودهای نمایش آغاز شد.
ادامه مطلب
نام کتاب: #بیابانی_و_هجرت | نویسنده: #محمود_دولت_آبادی | #موسسه_انتشارات_نگاه | ۱۱۶ صفحه.این کتاب شامل دو داستان به نام های #هجرت_سلیمان و #بیابانی است..هجرت سلیمان:همه چی از بدبینی سلیمان به همسرش (معصومه) شروع می شه و شروع داستان اینطوریه که معصومه رفته شهر و چندروزی مونده و توی روستا این حرف توی دهان مردم افتاده که معصومه بدکاره ست. در ادامه توی روستا چندتا دزدی رخ می ده و سلیمان مورد اتهام قرار می گیره و در انتها هم مجبور به فرار می شه. می شه گفت
پس از ۱۱ سال زوجی صاحب فرزند پسری شدند. آن دو عاشق هم بودند و پسرشان را بسیار دوست داشتند. فرزندشان حدودا دو ساله بود که روزی مرد بطری باز یک دارو را در وسط آشپزخانه مشاهده کرد و چون برای رسیدن به محل کار دیرش شده بود به همسرش گفت که درب بطری را ببندد و آن را در قفسه قرار دهد. مادر پر مشغله موضوع را به کل فراموش کرد.

ادامه مطلب
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
خانمی شوهرش را به مطب دکتر برد. بعد از معاینه، دکتر، خانم را به طرفی برد و گفت: اگر شما این کارها را انجام ندهید، به طور حتم شوهرتان خواهد مرد. اول هر صبح، برایش یک صبحانه ی مقوی درست کنید و با روحیه ی خوب او را به سرکار بفرستید. دوم اینکه هنگام ناهار، غذای مغذی و گرم درست کنید و قبل از اینکه به سرکار برود او را در یک محیط خوب مورد توجه قرار بدهید. سوم اینکه برای شام، یک غذای خوب و مخصوص درست کنید و او در کارهای خانه کمک نکند. در خانه، شوهر از همسرش
داستان های واقعی از عشق های باورنکردنی

خواندن داستان‌هایی از زندگی‌های واقعی می‌تواند از بسیاری جهات آموزنده باشد؛ داستان زندگی و اشتباهات آد‌م‌هایی که در همین شهر زندگی می‌کنند و از همین هوایی که ما نفس می‌کشیم تنفس می‌کنند؛ زندگی‌ای که زمین تا آسمان با ما متفاوت است. این شماره تصمیم گرفتیم تا چند نمونه از چنین داستان‌هایی را تقدیم‌تان کنیم؛ داستان‌هایی که بدون شک برایتان آموزنده خواهند بود. در این داستان‌ها چند نفر از روانش
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
مداوم قلیان میکشیدودودش رادراتاق خانه درحدی رسانده بود که همسرش سمت بیماریها
مرد هدیه ای که چند لحظه پیش از خانمی گرفته بود را محکم به سینه اش چسبانیده بود و طول خیابان را طی می کرد. به فکرش افتاد، این یادگاری را برای همیشه نگهداری کند. ولی از حواس پرتی و شلختگی خودش می ترسید. توی مسیر همش به این فکر می کرد که چگونه از این هدیه ارزشمند مراقبت کند. فکری به ذهنش رسید. وارد خانه که شد هدیه را جلوی سینه اش گرفت و گفت: (تقدیم به همسر عزیزم) همسرش تا آخر عمر، آن هدیه را مثل تکه ای از بدن خودش مواظبت می کرد.
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: انسیه رضایی
ناشر : نسیم قلم
رقعی شومیز
416 صفحه
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کتاب
گنجانده شده است. دورمان که موازی هم جلو می‌رود. و به گونه‌ای به همدیگر
ارتباط دارند. یکی از این داستان‌ها در سال ۲۰۰۸ در امریکا و دیگری در قرن
هفتم در قونیه اتفاق می‌افتد. ملت عشق داستان زندگی زنی در غرب را روایت
می‌کند که با عرفان شرق آشنا می‌شود.داستان اول کتاب مربوط به اللا
روبینش
ژانر فیلم : اجتماعی | عاشقانه
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : هادی مقدم دوست
نویسنده : --
بازیگران : سیاوش خیرابی , آرش مجیدی ,الیکا عبدالرزاقی , پدرام شریفی, رویا تیموریان ,کوروش تهامی , نیما شعبان نژاد, گلوریا هاردی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : ماه مبارک رمضان 99
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است و در خلاصه داستان آن آمده: در وفای عشق تو مشهور خوبا
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب
عنوان:آب هرگز نمی میرد
نویسنده:حمید حسام
ناشر:صریر
«آب هرگز نمی‌میرد» خاطرات جانباز میرزامحمد سلگی از فرماندهان لشکر ۳۲ انصارالحسین که با قلم حمید حسام به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در سال ۱۳۹۳ توانست جایزه نخست جشنواره جلال آل احمد را از آن خود کند.
هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعثی صدام، علیه ملت بزرگ ایران، بی‌شک از دوران طلایی و پرافتخار مردمان این مرز و بوم است که انعکاس هرکدام از حوادث آن می‌تواند، چراغ راه و وسیله‌ای برای شناخت بی
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
تو را خانه ای هست: داستان زندگی شیخ بهایی عالم بزرگ تشیع
تو را خانه ای هست : کامران پارسی نژاد
بریده کتاب(۱):
از کلبه خارج شد. شمس الدین محمد مانده بود به دنبال همسرش خارج شود یا عبدالصمد را آرام کند. او را در آغوش گرفت. مادر بازگشت. ظرف را روی زمین گذاشت. بچه ها به داخل ظرف سرک کشیدند. پدر متحیر و آرام خود را به ظرف رساند. سه گلوله برفی درآن بود._فرزندانم،این آرد است. پخت آن خیلی طول می کشد. تا من برایتان نان بپزم، شما بخوابید. من بیدارتان میکنم…

ا
دیش پاستاریونی رو نگاه کردم.
درباره پسر بچه ای بود که از بچگی تو اصفهان و بریونی بابابزرگش کار می کرده، و به دلایلی مجبور میشه باید پیش بابای ورشکستش تو تهران. بابایی که میخواد رستورانی که مادر پسره، خیلی دوستش داشته رو بفروشه و بره شمال. داستان اصلی، وقتیه که این پسره، با لهجه اصفهونی و زبون پر نیش و لبدوزش می خواد رستوران رو دوباره راه بندازه
داستان، خیلی قشنگ تلاش پسر بچه، سنگ اندازی رقبا، بی اعتنایی و گاهی اشتباهات بزرگتر ها رو نشون میده
«تام هنکس» ستاره هالیوودی اعلام کرد او و همسرش «ریتا ویسلسون» هر دو مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.
به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، «تام هنکس» بازیگر برنده اسکار و ۶۳ ساله آمریکایی که هم اکنون همراه با همسرش «ریتا ویلسون» برای بازی در فیلم جدیدش در استرالیا به سر می‌برد اعلام کرد پس از احساس خستگی، بدن درد و تب به همراه همسرش تست کرونا داده و جواب تست هر دوی آنها مثبت اعلام شده است.
او همچنین گفت که هر دوی آنها تحت نظارت قرار دارند و ت
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
دانلود فیلم Marriage Story 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم داستان ازدواج 2019 با  کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی 
دانلود فیلم داستان ازدواج دوبله فارسی 2019

منتشرکننده:نت فیلم
نام اثر: Marriage Story 2019
ژانر : درام | کمدی
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Noah Baumbach
بازیگران : Adam Driver, Scarlett Johansson, Julia Greer
خلاصه داستان :
داستان در مورد یک کارگردان تئاتر است که با همسرش به مشکل خورده و جدایی شان منجر به ش
بعد از یکسال در صف انتظار، بالاخره امروز خبر پخش سریال ” زندگی شگفت انگیز است” از شبکه دوم سیما داده شد. به همین مناسبت، تصمیم گرفت تا به معرفی کامل بازیگر اصلی این سریال، رضا داوود نژاد بپردازد. در ادامه مطلب، برای مشاهده بیوگرافی کامل این هنرمند عزیز و همچنین جدیدترین عکسهای رضا داوود نژاد و همسرش با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
برای ادامه کامل متن روی لینک زیر کلیک کنید
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
بیوگرافی ریحانه پارسا

آرون افشار خط و نشان
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام خط و نشان
Aron Afshar - Khato Neshan
ترانه : امیر حسام افشار ؛ ملودی : آرون افشار
+ متن ترانه خط و نشان از آرون افشار
بی من نتوانی این خط و نشان / لبریزم از عشق آرامش جان
باران ببارد عجب حال خوشی / شاید ندانی ولی باعثشی

ادامه مطلب
امه عاشقانه عباس دوران به همسرش
حسین جابری‌ انصاری به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه عاشقانه او به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: حسین جابری‌ انصاری، معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه ایران به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه این سرلشکر خلبان به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.عباس دوران، خلبان جنگنده های دوران دفاع مقدس بود که در صبح 30 تیرماه 1361 پس از بمباران پالایشگاه بغداد،
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب

سیامک عباسی آخر پاییز
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی به نام آخر پاییز
Siamak Abbasi - Akhare Paeez
ترانه : حسین غیاثی ؛ موزیک و تنظیم : حسام ناصری
+ متن ترانه آخر پاییز از سیامک عباسی
می‌دونی از تو / توو قلبم یه جای خالی
یه حسِ کشنده / مونده هنوزم

ادامه مطلب
در فیلم شبی که ماه کامل شد می بینید که روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد. این فیلم براساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است.

منبع : دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
سریال گلپری یکی از سریال های پرمخاطب کشور ترکیه محصول سال ۲۰۱۸ است این سریال در ژانری درام از شبکه شو تی وی ترکیه Show tv ترکیه پخش می شود.
خلاصه داستان سریال ترکی گلپری
بازیگر نقش گل پری، نورگل یشیلچای است که قبلا در سریال گوزل و عشق جزا بازی کرده بود و در ایران هم به دلیل بازی در جن زیبا معروف شده است.
نورگل در نقش مادر زجردیده در این سریال به خوبی ایفای نقش کرده است و مورد تحسین منتقدین ترک قرار گرفته است. او در این سریال نقش یک مادر ستم دیده را
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی و لینک مستقیم
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی , پیشونی سفید 3

منتشر کننده: نت فیلم
نام اثر: پیشونی سفید 3
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: موزیکال
تهییه کننده ، نویسنده و کارگردان : سید جواد هاشمی
با هنرنمایی: پژمان بازغی , لیلا اوتادی , ارسلان قاسمی , ترلان پروانه , محمدرضا شریفی‌ نیا , جواد هاشمی , امیر غفارمنش , هومن حاجی عبدالهی , ساغر عزی
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
​​​​​​
داستان ازدواج (MARRIAGE STORY)
درام 2019
با بازی اسکارلت جوهانس و آدام درایور
داستان: یک زن و شوهر که پسر کوچکی دارند با اینکه یکدیگر را دوست دارند می خواهند از هم طلاق بگیرند؛ شوهر کارگردان و همسرش بازیگری است که به خاطر شوهرش سال ها فقط تاتر های او را بازی کرده و سینما را رها کرده و درنتیجه شهرتش را از دست داده.......

یک روز آموزگار از دانش آموزانی که در کلاس بودند پرسید: آیا می توانید راهی غیر تکراری برای ابراز عشق، بیان کنید؟ برخی از دانش آموزان گفتند؛ با بخشیدن عشقشان را معنا می کنند. برخی «دادن گل و هدیه» و «حرف های دلنشین» را راه بیان عشق عنوان کردند. شماری دیگر هم گفتند «با هم بودن در تحمل رنجها و لذت بردن از خوشبختی» را راه بیان عشق می دانند. در آن بین، پسری برخاست و پیش از این که شیوه دلخواه خود را برای ابراز عشق بیان کند، داستان کوتاهی تعریف کرد: "یک
کتاب «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن(۱۹۸۱)، نخستین رمان این نویسنده سوئدی است و با استقبال چشمگیری در جهان رو به رو شد. مجله‌ی آلمانی اشپیگل درباره «مردی به نام اُوِه» نوشته است: «کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند!»
این کتاب داستانی تراژیک و طنزآلود دارد که با نگاهی انتقادی به نقد جهان مدرن و روابط انسانی حاکم بر آن می‌پردازد.

عنوان: مردی بنام اوه
نویسنده: فردریک بکمن
مترجم: فرناز تیمورازف  
کتاب مردی به نام اوه
مربی خیاطی خطاب به خانم شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی یک گفت: «فلان مدل رو میتونی برای همسرت بدوزی» و جواب شنید: «براش نمیدوزم! مگه اون هزینه کلاس من رو میده که براش لباس بدوزم؟»خانم‌های شماره‌‌‌‌ی دو و سه پرسیدند: «عه مگه شما سرکار میرید؟» و جواب شنیدند: «نه الان دیگه نمیرم. ولی دارم. بعدش هم، انقدری ازش میگیرم که پس انداز کنم و برای این مواقع محتاج نباشم!»خانم‌ شماره چهار تع
سه بار به خوابش رفت و گفت بیا پیش خودم ببین درد هم نداره، سر من رو هم بریدن درد نداشت
*
زندان بود، توی خواب بهش گفت چرا برای دفاع از حرم من نمیای. بیدار که شد شاکی رضایت داده بود و آزاد شد و راهی دمشق شد.
*
همسرش اجازه نمیداد بره، خیلی ناراحت بود، شب عمه سادات به خواب همسرش رفت و گفت چرا نمیذاری سرباز ما بیاد؟
*
می ترسید به او قوت قلب دادند، در بند بود آزادش کردند، دنیا به پایش پیچیده بود، خلاصش کردند
وقتی کسی را دوست داشته باشند موی پیشانی اش را هم
دانلود فیلم Dolphin Kick 2019 با کیفیت 720p

ژانر فیلم : ماجرایی , خانوادگی , اجتماعی
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Philip Marlatt
نویسنده :
بازیگران : Tyler Jade Nixon, Axle McCoy, Travis McCoy, Tim Ogletree
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : در خلاصه داستان این فیلم ماجرایی و خانوادگی آمده است ، کلینت بعد از فوت همسرش تصمیم می‌گیرد که سفر رفتن بهترین گزینه برای خانواده مخصوصا لوک که زمانی شناگر ماهری بوده است اما اکنون از آب وحشت دارد می‌باشد
دانلود سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی20
دانلود قسمت بیستم 20 سریال مانکن
به زودی....

سریال مانکن قسمت بیستم با کیفیت عالی
خلاصه داستان:
در قسمت قبل دید که کاوه همراه با دوست بهرام به خانه اخگر رفتند و گاو صندوق را باز کردند و تمام مدارک را برداشتند و دوست بهرام هم بدونه اینکه کاوه بفهمه فلشی رو که حاوی اطلاعات مهمی از کارهای اخگر بود را برداشت.
و کتی هم بعد از اینکه به کاوه شک کرد او را تعقیب کرد و تا خانه پدرش دنبال کرد و وقتی همگی مشغول صح
سومین شماره فصل‌نامه «سان» با موضوع فراموشی. طبق معمول متن‌ها و داستان‌های عالی. این شماره نقاشی‌های خیلی خیلی جذابی هم داشت که لذت خوندنش رو چندین برابر میکرد.بهترین‌های این شماره از نظر من:«رسم روزگار چنین است» از سید جواد رسولی. روایتی از فاجعه‌های انسانی فراموش‌شده که کمتر بهشون پرداخته شده. مثل شهر «دارمشتات» در آلمان که در جنگ جهانی کاملا از بین رفته و هزاران آدم قربانی شدن..«ترکش» از صابر قربانی: داستانی درمورد کارگاهی که منفجر
بیوگرافی ستاره سادات قطبی مجری و همسرش + تصاویر شخصی او را در ادامه مشاهده نمایید.
ستاره سادات قطبی مجری و گوینده تلویزیون را در بیوگرافی کامل و سن و تاریخ تولد و مداحی و شروع مجریگری و ازدواج اول و جدایی و ازدواج با شهرام شکیبا و عکس های شخصی و اینستاگرام این مجری تلویزیون را بخوانید.
ادامه مطلب
بیوگرافی بهادر زمانی و همسرش + زندگی شخصی جنجالی

بیوگرافی بهادر زمانی
بهادر زمانی متولد 18 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما می باشد از گرافیک و موسیقی تا مدیریت گالری و نویسندگی فعالیت دارد و با نقش حضرت عباس (ع) در رستاخیز مشهور شد

ادامه مطلب
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
خب ما همدیگر را زیاد نمیشناسیم. فقط به همدیگر احترام داریم و باور داریم. اما میدانم یکبار به نامزدش گفته بوده «این پیراهن را بخری؟ مگر اینکه من مرده باشم!» قضیه‌ی پیراهن (که شاید به نظرش زیادی برهنه بوده) کلا ۲ دقیقه طول کشیده بود و با شوخی و خنده طرفین رفع شده بود. اما من بعد از شنیدن داستان شوکه شده بودم. فکر می‌کردم این داستان یعنی عقیده دارد مرد میتواند طرز پوشش همسرش را کنترل کند. من با نگاه جنسیت‌زده کنار نمیایم. دیشب که بهش زنگ زده بودم
در ازدواج بسیار سختگیر بود خواهرش ، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد  مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود. در همان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بود و اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود . نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد ، به طوری که روز خواستگاری ع
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
چند ماه قبل بود که کتاب مردی به نام اوه را تمام کردم. این کتاب نوشته فردریک بکمن است و در سوئد مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. در نتیجه فرناز تیمورازف که خود ساکن سوئد است آن را مستقیماً از زبان سوئدی به فارسی ترجمه کرده است. قهرمان داستان مردی است به نام اوه که پس از مرگ همسرش تصمیم به خودکشی می‌گیرد. در این میان شخصی پیدا می‌شود که به اوه کمک می‌کند که از آن شیوه زندگی و خلق و خوی عجیبش کمی خارج شود. دست بر قضا این شخص یک زن ایرانی است به نام پ

مردی با همسرش در خانه تماس گرفت و گفت : "عزیزم از من خواسته شده که با رئیس و چند تا از دوستانش برای ماهیگیری به کانادا برویم. ما به مدت یک هفته آنجا خواهیم بود. این فرصت خوبی است تا ارتقای شغلی که منتظرش بودم بگیرم بنابراین لطفا لباس های کافی برای یک هفته برایم بردار و وسایل ماهیگیری مرا هم آماده کن .ما از اداره حرکت خواهیم کرد و من سر راه وسایلم را از خانه برخواهم داشت ، راستی اون لباس های راحتی ابریشمی آبی رنگم را هم بردار".
زن با خودش فکر کر
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز ودیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن واحوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت وجویای احوال شد، دخترک گفت که زمین را شخم کرده وبذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت ، دخترک گفت کوزها را ساخته ایم ودر آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسی
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
خلاصه داستان
در سومین سری از سه گانه پیشونی سفید، ماجرا با به دام افتادن پیشونی سفید
توسط اختاپوس آغاز میشود و در این قسمت، قهرمان داستان یعنی میمون (با
بازی ارسلان قاسمی) به جنگ اختاپوس می رود اما…

بازیگران
پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، ساغر عزیزی، امیررضا احمدی و حسام نواب صفوی

برای دانلود فیلم سینمایی پیشونی سفید 3 کلیک کنید
در یک شب سرد زمستانی یک زوج سالمند وارد رستوران بزرگی شدند. آن‌ها در میان زوج‌های جوانی که در آن‌ جا حضور داشتند بسیار جلب توجه می‌کردند. بسیاری از آنان، زوج سالخورده را تحسین می‌کردند و به راحتی می‌شد فکرشان را از نگاهشان خواند: نگاه کنید، این دو نفر عمری است که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و چقدر در کنار هم خوشبختند.
پیرمرد برای سفارش غذا به طرف صندوق رفت. غذا سفارش داد، پولش را پرداخت و غذا آماده شد. با سینی به طرف میزی که همسرش پشت آن ن
این داستان، اولین بار در سال ۱۸۹۴ با عنوان The dream of an hour منتشر شده بود. عنوان فعلی، مربوط به چاپ مجدد آن در سال ۱۸۹۵ می‌باشد.

با در نظر گرفتن بیماری قلبی خانم مالارد، ملاحظه زیادی برای دادن خبر مرگ همسرش به او انجام گرفت.
خواهرش جوزفین با جملات شکسته، به صورت سربسته و نصفه نیمه این خبر را به او داد. دوست شوهرش، ریچاردز، هم آنجا بود. او زمانی که خبر فاجعه‌ی راه‌آهن دریافت شد، در دفتر روزنامه بود. اسم برنتلی مالارد در ابتدای لیست کشته‌شدگان
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
وارد آزمایشگاه شد صدای تپش قلبش را  با گوش می‌شنید .آزمایشگاه حسابی شلوغ بود جلو رفت برگه نوبتش را دریافت کرد و نشست، چشمش افتاد به زن حامله ای که چند صندلی آن طرف تر نشسته  و یک دختر کوچولوی سه و چهار، ساله هم کنارش ایستاده بود. با حسرت به او نگاه می‌کرد و با خودش آرزو کرد که جواب آزمایشش مثبت باشد. تا این‌که شماره او را اعلام کردند، بلند شد جلو رفت و برگه رسید آزمایشگاه تحویل داد، جواب آزمایش را که گرفت جرأت نمی‌کرد باز کند آرام آرام و درحا
هیچ وقت به این فکر کردی آخر داستان زندگیت چیه؟ فکر کردی چطوری زندگیت تموم و دفتر زندگیت بسته میشه!؟ با یه بیماری عجیب، کهولت سن یا... یا برای لحظه ای که قلبت یادش می ره بتپه. امروز اعلامیه دختری رو تو کانال اخبار کویر دیدم که لحظه ای زمان رو برام متوقف کرد. دختری که همیشه بهترین بود. وقتی فرزانگان (تیزهوشان) درس می خوند بهترین بود. وقتی تو کنکور رتبه ی دو رقمی گرفت تو تمام کویر بهترین بود. وقتی دکترای حقوق بهترین دانشگاه ایران‌قبول شد بهترین بو

مردى متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوائیش کم شده است.
به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولى نمیدانست این موضوع را چگونه با اودر میان بگذارد. بدین خاطر، نزد دکتر خانوادگیشان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت. دکتر گفت براى این که بتوانى دقیقتر به من بگویى که میزانناشنوایى همسرت چقدر است آزمایش ساده اى وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو:«ابتدا در فاصله ٤ مترى او بایست و با صداى معمولى مطلبى را به او بگو.اگر نشنید همی
عکس دیده نشده از محسن ابراهیم زاده و همسرش !
در این بخش به بیوگرافی و زندگینامه محسن ابراهیم زاده می پردازیم که در ایران طرفداران بسیاری دارد
محسن ابراهیم زاده این یکی دو سال اخیر با آهنگ های خود توانسته است کلی طرفدار و قشر جوان به خود جذب کند.
در ادامه بیوگرافی کامل این خواننده را مشاهده می کنید ( به لینک زیر بروید )

عکس و بیوگرافی محسن ابراهیم زاده ( خواننده ) و همسرش + دانلود آهنگ ها
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
پیامبر اکرم(ص) می
فرمایند :«هبه الرجل لزوجته تزید فی عفتها» هدیه دادن مرد به همسرش عفت او
را افزایش می دهد.????(من لا یحضره الفقیه ج4 ص381)
یکی از مواردی که باعث می شود عفت زن افزایش یابد هدیه دادن است.وقتی به
همه روایات دراین زمینه نگاه می کنیم متوجه این مطلب می شویم که دین ما
عوامل متعددی را برای افزایش عفت زوجین و به تبع زن، افزایش تحکیم بنیان
خانواده، مطرح کرده است.یکی از این موارد هدیه دادن زوجین به یکدیگر است.
وقتی مردی به همسرش هدیه ای می
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
نام فیلم: روح – Ghost 2019
ژانر: ترسناک , هیجان انگیز
محصول کشور: هندوستان , آمریکا
سال انتشار: 2019
مدت زمان: 120 دقیقه
زبان: هندی , انگلیسی
کارگردان: Vikram Bhatt
نویسندگان: Vikram Bhatt (story, screenplay), Srivinay Salian (dialogue)
ستارگان: Sanaya Irani, Shivam Bhaargava, Vikram Bhatt
خلاصه داستان : روح فیلمی ترسناک و هیجانی از سینمای بالیوود هند با بازی سانایا ایرانی ، یکی از فیلم های خوب در ژانر ترسناک در سال 2019 ، خلاصه داستان : کاران کانا ، یک سیاستمدار هندی الاصل ساکن انگیس است ک
هوای خونه غمگین بود...هر کسی به طریقی خودش رو خواب کرد و دودش رفت توی چشم من که تازه شبم از الان شروع میشه...پهن شدم روی تخت و آهنگ"هزار و یک شب" ابی توی سرم پلی میشه و باهاش میخونم....به عکسی که پسرک رذل همکلاسیم از عقدش گذاشته نگاه میکنم و توی دلم برای دخترک زیبا غصه میخورم...بنظرم موقع تحقیق از خواستگارتون به جای مراجعه به دوست و آشنا،از همکلاسی هاش چندتا سوال بپرسین...اون دختر به ذهنش هم خطور نمیکنه ما چه چیزهایی از همسرش با همین دو چشم روی کلّه
«برفک» اثر دان دلیلو.
جک، استاد دانشگاه و هیتلرشناسیه که چند‌بار و هربار با آدم‌های عجیب و متفاوتی ازدواج کرده و از ازدواج های متعددش چندتا بچه داره. و در حال حاضر هم با همسرش بابت و فرزندانش زندگی می‌کنه. جک و همسرش با ترس شدید و غیرقابل اجتنابی از مرگ دست و پنجه نرم می‌کنن و هرکدوم برای مقابله با این ترس، راه متفاوتی رو پیش می‌گیرن.
این کتاب یه اثر پست مدرنه که از نظر جذابیت و کشش داستانی به قدری قوی نیست که هر مخاطبی رو جذب خودش کنه. فضای

مردی که همسرش را از دست داده بود، دختر سه ساله اش را بسیار دوست میداشت. دخترک به بیماری سختی مبتلا شد، پدر به هر دری زد تا کودک سلامتی‌اش را دوباره به دست آورد هرچه پول داشت برای درمان او خرج کرد ولی بیماری جان دخترک را گرفت و او مرد. پدر در خانه‌اش را بست و گوشه گیر شد. با هیچکس صحبت نمی‌کرد و سرکار نمیرفت. دوستان و آشنایانش خیلی سعی کردند تا او را به زندگی عادی برگردانند ولی موفق نشدند.شبی پدر رویای عجیبی دید. دید که در بهشت است و صف منظمی از
اشکم را پاک کردم و با نگاه بی‌رمقم پیامش را خواندم :«حتماً تا حالا خبر سقوط موصل رو شنیدی! این تازه اولشه، ما داریم میایم سراغ‌تون! قسم می‌خورم خبر سقوط آمرلی رو خودم بهت بدم؛ اونوقت تو مال خودمی!» 

نگاهم در زمین فرو می‌رفت و دلم را تا اعماق چاه وحشتناکی که عدنان برایم تدارک دیده بود، می‌بُرد. حالا می‌فهمیدم چرا پس از یک ماه، دوباره دورم چنبره زده که اینبار تنها نبود و می‌خواست با لشگر داعش به سراغم بیاید! 

اما من شوهر داشتم و لابد فکر
ما اینجا مجموعه داستان های توپخانه رو منتشر می کنیم و این اولین داستان من هست که داستان هارو به صورت پاورپوینت در اختیارتون میزارم.این داستان که اسمش هست انتقام رو تا چند روز آینده براتون میزارم...
اما بریم یه پیش داستان ازش داشته باشیم:
شما نخواهید مرد...
از روی تخت بلند می شوید.فضا مرموزه...تا جایی که چشم کار می کند هی چنشانه ای از حیات دیده نمی شود.فقط سرباز مرده...
شما حتی نمی دانید کجا هستید.اما سعی می کنید با بی سیم با مرکز ارتباط برقرار کنید
بازم هفت سالم بود ! نه دقیقا ولی نزدیک به هفت سالگیم، آره بچه بودم ! یادم نیست من از سید (پسرخالم که اون موقع تقریبا بیست و پنج، سی سالش بود) درخواست کردم تا برام داستان بگه یا سید خودش برام داستان گفت، ولی هرچی بود واقعا حوصلم سر رفته بود و به این داستان نیاز داشتم !
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها